Hurtownia materiałów budowlanychPełen wybór materiałów budowlanych od fundamentów po dach

Profesjonalizm w dobrej cenie
Sprzedaż
Doradztwo
Transport
Rozładunki

O firmie

Jesteśmy hurtownią materiałów budowlanych działającą na regionalnym rynku od 1995 roku. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych – od fundamentów po dach.

Mając na celu zaspokajanie potrzeb naszych klientów, sukcesywnie od początku działalności, poszerzamy gamą oferowanych produktów do budowy własnego, wymarzonego domu. Aby usprawnić i ułatwić wybór materiałów korzystając z nabytego doświadczenia wykonujemy wstępne kosztorysy i udzielamy porad przy wyborze produktów, które posiadamy w naszej ofercie lub dopasujemy alternatywne rozwiązania zgodne z technologią wykonania budynku.

Posiadamy rozbudowana bazę magazynowo-transportową, samochody 10-tonowe, 24-tonowe również z HDS-em, co powoduje, że potrafimy obsłużyć każdego klienta i jego budowę, niezależnie czy jest to klient indywidualny, firma wykonawcza, hurtownia czy duży deweloper. Mając szeroką ofertę towarów w przystępnych cenach, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów związanych z budową domu czy remontem mieszkania. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni a my zapewnimy Państwu „profesjonalizm w dobrej cenie” oferując materiały od fundamentu po dach.

Wychodząc naprzeciw nowym standardom obsługi klienta, w roku 2006 przeprowadziliśmy gruntowny remont i powiększenie działu sprzedaży. Następnie w roku   2007 wymieniliśmy  na nowy sprzet przeładunkowy na magazynie. Idąc dalej w kierunku usprawnienia obsługi klienta w roku 2008 przeprowadziliśmy gruntowny remont placu montujac regały wysokiego załadunku i kładąc na całym placu nową nawierzchnie z kostki brukowej. W znaczącym stopniu przyspieszyło to załadunki i rozładunki na placu. Postawiliśmy również na poszerzenie bazy transportowej wyposażonej w sprzęt rozładunkowy.

W 2011 roku w celu polepszenia jakości obsługi rozpoczeliśmy budowę nowego biura  handlowego w naszej siedzibie. Od  maja 2012 rozpoczęliśmy obsługę naszych klientów w nowej siedzibie.

Od października 2014r. jesteś zrzeszeni w grupie zakupowej „Sieć budowlana pl”

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Galeria zdjęć